Informace o zřízení zákaznického účtu najdete zde. Vzorovou fakturu s vyznačenými údaji nezbytnými pro registraci najdete zde.

Nový zákaznický systém. Informace najdete zde.

Možnosti platby faktury za vodné a stočné naleznete zde.

Změna pro klienty České spořitelny využívající službu e-faktury. Informace zde.

Z technických důvodů v současnosti zákaznická linka (800 292 400) neposkytuje kompletní spektrum služeb (vyjadřování, nabídka služeb, opisy faktur, zákaznické služby...).

Z důvodu technické údržby jsou mimo provoz veškeré online aplikace (vyjadřování a dokumentace, nabídka služeb...).

 

 

 

 

 

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Naše společnost dodává kvalitní pitnou vodu zákazníkům z regionu
severní Moravy a Slezska a stará se také o odvádění a čištění vod odpadních.

article icon
25. 05. 2023
Ostrava, 25. 5. 2023 – Vybudování nového vrtu a sanace těch stávajících pro Odry, komplexní modernizace vodárenských areálů v Klokočůvku a Jakubčovicích nad Odrou, vybudování nové úpravny v Odrách a sanace podzemního zdroje pro ni.
article icon
18. 05. 2023
Společnost Aqualia získala nejvyšší ocenění během takzvaných Oscarů vodního hospodářství, které udělila britská platforma Global Water Intelligence během summitu Global Water Summit 2023. Ten představuje přední událost pro vodárenský průmysl, na níž v květnu v Berlíně sešlo 850 hlavních účastníků z celého světa.
article icon
18. 05. 2023
Společnost SmVaK Ostrava se stala partnerem projektu Sociální automobil. Vozidlo Dacia Jogger, které bylo zakoupeno díky příspěvkům podnikatelských subjektů a dalších organizací a institucí v regionu a bude sloužit tělesně postiženým lidem, kteří využívají služeb Centra sociálních služeb Hrabyně.