Informace o zřízení zákaznického účtu najdete zde. Vzorovou fakturu s vyznačenými údaji nezbytnými pro registraci najdete zde

Informace o Dodatku ke smlouvě, který Vám byl doručen, naleznete zde

Změna v zasílání e-faktury pro klienty České spořitelny. Informace o dalším postupu najdete zde.

Pro rezervaci termínu schůzky na zákaznickém centru využijte rezervační systém zde. Bez upřesnění termínu a času schůzky prostřednictvím online formuláře není návštěva zákaznického centra možná.

 

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Naše společnost dodává kvalitní pitnou vodu zákazníkům z regionu
severní Moravy a Slezska a stará se také o odvádění a čištění vod odpadních.

Zpět

Vodohospodářské sportovní hry 2022: Skvělý výsledek SmVaK Ostrava

Po dvouleté pauze způsobené pandemií onemocnění COVID-19 se konaly v Olomouci poslední srpnový víkend Vodohospodářské sportovní hry. Letošního 42. ročníku se 26. a 27. srpna účastnilo sedmnáct výprav čítajících dohromady zhruba 550 sportovců. Chybět nemohli ani sportovkyně a sportovci SmVaK Ostrava. Ti obsadili dělené šesté místo, čímž si v porovnání s předchozím ročníkem o dva stupně polepšili.

Celkovým vítězem se s převahou stala Vodárenská akciová společnost, na druhé příčce se umístilo Povodí Labe, na třetí pozici pořadatel akce – Český hydrometeorologický ústav. Náš regionální partner Povodí Odry obsadil jedenáctou příčku.

Jednoznačně nejúspěšnějším týmem SmVaK Ostrava byli volejbalisté, kterým se podařilo ve finálové bitvě zdolat Povodí Labe a stát se vítězem. Na skvělé třetí příčce skončilo družstvo stolních tenistů, výborně hrály také stolní tenistky. V horní polovině tabulky se umístili tenisté. Tým fotbalistů skončil kvůli nevydařenému prvnímu utkání na devátém místě, volejbalistky byly desáté.

V nesledovanější disciplíně – vodárenském duatlonu – činil rozvodněný Mlýnský náhon, na němž probíhala první disciplína spočívající v závodě kánoí, řadě posádek velké problémy. Několik z nich se hned při startu v zakalené podešťové vodě vykoupalo, případně mělo obrovské problémy vůbec odstartovat a vyjet na trať. Náš tým závod zvládl skvěle, s vypětím všech sil, ale bez problémů. Stejně tak se naši sportovci vypořádali s nepřízní počasí v podobě chladného a deštivého rána následující den při běžecké části závodu. Za celkové dvanácté místo patří našemu týmu obrovské uznání!

Příští ročník Vodohospodářský sportovních her se bude konat v Ostravě!