Zákaznická centra SmVaK Ostrava a oddělení vyjadřování jsou opět otevřeny pro veřejnost. Je nezbytné respektovat přísná hygienická pravidla, mít zakryté dýchací cesty rouškou a čas návštěvy si zarezervovat zde.

Efektivnější a rychlejší vyřízení požadavku na bezplatné zákaznické lince v odpoledních a večerních hodinách. Více informací zde

 

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Naše společnost dodává kvalitní pitnou vodu zákazníkům z regionu
severní Moravy a Slezska a stará se také o odvádění a čištění vod odpadních.

article icon
21. 09. 2020
Poslední prázdninový víkend se konal v moravskoslezském regionu tradiční extrémní horský vytrvalostní závod Beskydská sedmička. A byl v mnoha ohledech jiný než v uplynulých letech, protože jeho přípravu stejně jako vlastní průběh poznamenala omezení související s epidemiologickou situací kvůli pandemii nového koronaviru.
article icon
26. 08. 2020
Ostrava 26. 8. 2020 – V plném proudu je v Havířově několik staveb, které modernizují infrastrukturu pro dodávky kvalitní pitné vody ve městě. Zhruba 3120 metrů nového vodovodního potrubí a příslušející infrastruktury získá v letošním roce Havířov díky několika investičním projektům, které ve městě realizují Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava.
article icon
14. 08. 2020
Ostrava 14. 8. 2020 – 11 milionů korun směřuje do kalového hospodářství, za šest milionů je modernizována kogenerační jednotka využívající plyn z čistírenského kalu pro výrobu elektřiny a tepla. Do konce prázdnin by měla skončit rekonstrukce odvodňování kalu, která byla zahájena na podzim loňského roku. Ve stejném termínu bude dokončena výměna původní méně výkonné kogenerační jednotky za nové zařízení.